Ošklivé káčátko v labutím těleMěla jsem kdysi pleťovou masku s placentou a protože jsem ji milovala, pořídila jsem si i krém. Když přišel, nebyla jsem zrovna nadšená. Hlavně proto, že mám raději jemné, spíš gelové krémy.Číst více
Pěna Produktu stačí opravdu malinko, krásně a snadno se napění, pleť je po něm hebounká. Po vymáčknutí máte na ruce konzistencí pevnou žížalku, nic vám nikam nevyteče. Asi bych úplně nedoporučovaČíst více
Nejlepší hutný krémByla jsem velmi mile překvapena s konzistencí tohoto krému. Zakoupila jsem ho ze zvědavosti a v době koupě byl o něco levnější, tudíž mě mrzí, že si ho nejspíš už dokupovat nebudu kvůli ceněČíst více
Dobry produkt!Mam smíšenou citlivou plet se sklonem k akné, používám tuto penu většinou ráno(proste pro večer mam zajímavější produkt) a zatím jsem spokojena. Nezaznamenala jsem pnuti nebo vysušení. Toto Číst více
FRUDIAHydratační balzám na rty, lehce vodové konzistence. Vůně po kokosu je tak akorát, je jemná a není přehnaná (není umělá). Splňuje to co má. Doporučuji!
Kvalitní cleanser Cleanser krásně pění a pleť je krásně vyčistěna. Obsahuje malé peelingové částečky. Vidím jedno negativum a to, že pleť je po něm sušší. Moje pleť je smíšená, takze mne osobně to vůbec nevadČíst více