Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více
Skvělá vůně!Naprosto mě ohromila ta dokonalá a strašně příjemná vůně aloe. Navíc mlha úžasně osvěží v horkých dnech a vážně hydratuje. Nedráždí problematickou pleť a dokonce ani neštípe, když se omylem Číst více
TesterDostala jsem tester k nákupu. Sérum působí skvěle, je příjemné a zlepšení pleti jsem viděla hned po pár použitích, také mi vyhovovalo, že se může použít i ráno. Jediné bych vytkla, že nemá pČíst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více