Superskvělé nekomedonní spf-ko. Hezky hydratuje, je to takový nelepivý gelík, rozetre se do "dewy" finishe, kdo radši matný musí zapudrovat :)
dobrý i pod makeup
TirTirTento krém jsem vyzkoušela poprvé a určitě se k němu budu vracet. Má hutnější konzistenci, ale na pleti nepůsobí těžce ani nezanechává nepříjemný pocit masky. Vstřebává se o něco déle, ale vČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
WowPokud vás trápí unavená pleť "bez života" nebo flíčky po slunci a akné, je to jedna z nejlepších investic v rámci K-Beauty. Mechanicky odstraní odumřelé buňky a zároveň dodají aktivní látky.Číst více
Oblíbené náplastiTyhle náplasti miluji. Je jich velké množství, takže chvíli vydrží. Skvěle "vysávají" hnis z pupínků. Pro lepší účinek používám tedy s kombinací spot on krému od IUnik, ale fungují dobře i bČíst více
Vyživujíci maska na zimuOpravdu skvělá maska na zimu. Mrazem vysušená a unavená pleť je po ní krásně vyživená a naducaná. V balení je hodně séra - krásně vystačí i na krk a dekolt. Kupujem opakovaně - doporučuji!
Příjemné sérum Sérum splňuje to, co slibuje. Mám po něm pleť vyhlazenější a pomáhá i s hydratací. Používám ho na noc a ve spolupráci s dalšími produkty je pleť ráno "napapaná". Skvělý regenerační produkt. Číst více
KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
Superskvělé nekomedonní spf-ko. Hezky hydratuje, je to takový nelepivý gelík, rozetre se do "dewy" finishe, kdo radši matný musí zapudrovat :)
dobrý i pod makeup