Maska na vlasyMaska mě příjemně překvapila. Je to vlastně takový květinový čepec, ve kterém je maska krémové bílé konzistence s krásnou vůni růží. Vlasy jsem pak měla pěstěné, měkké, poddajné a provoněné Číst více
Bomba!Naprostá pecka! Rozhodně musím vyzdvihnout jeho krásnou vůni.
Opravdu mám díky šamponu méně lupů. Dceři pomohl se seboreou a svěděním.
Má praktické balení s pumpičkou.
Jediné mínus vidím veČíst více
Maska na vlasyMaska mě příjemně překvapila. Je to vlastně takový květinový čepec, ve kterém je maska krémové bílé konzistence s krásnou vůni růží. Vlasy jsem pak měla pěstěné, měkké, poddajné a provoněné Číst více