Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 35
Na zkoušku jsem si vzala mensi balení. Je to velice prijemny šampon. Po umytí velmi příjemné a s kondicionérem ze stejne řady je to perfektni kombinace. Příště si koupím větší balení.
Používám ho už 2 týdny a s mými rychle se mastnými a křehkými vlasy udělal zázraky. Používám ho s kondicionérem od značky a miluji tu vůni! Po každém umytí mám vlasy hedvábné a lesklé :)
Kupuji opakovaně šampon i kondicionér už přes rok a neplánuji měnit 😊
Tento šampon je naprosto dokonalý, má krásnou vůni ale ne takovou že by to mé pokožce vadilo, trpím seboreu a dlouho jsem hledala šampon který nebude mou kůži dráždit, tento doporučuji 10/10 🤩
Koupila jsem ho jako alternativu k jinému šamponu pro mou dceru, která má matné a dehydrované vlasy. Stačí ho trochu a vlasy jí krásně voní a jsou hedvábné.
Normálně recenze moc nepíšu, ale tohle je tak skvělá věc, že stojí za to svoje "pravidlo" porušit. Naposledy jsem měla tahle jemné, hebké, krásné a voňavé vlasy jako miminko!!! Zbožňuju tu pudrovou vůni, kterou cítím všude okolo sebe. Obávám se ale, že se mi budou ty vlasy rychleji mastit, protože si na ně pořád musím hrabat, jak jsou nádherně heboučké!!!
Vždy jsem měla jemné vlasy, které se rychle mastily, bylo třeba umývat každé ráno před odchodem do práce. Odkdy používám tento sampon a kondicionér (polovina minuta), vlasy mi stačí umýt jednou za 3 dny. Vlasy se lehce rozcesávají, jsou nádherně jemné na dotek, ale zároveň mají objem. Velmi doporučuji, navíc, balení vám vydrží hodně dlouho. Příjemná vůně. Poměr cena kvalita TOP
Produkt mi vlasy velmi dobře hydratuje a zanechává je hebké a lehké, moc se mi líbí design s pumpičkou.
Tento sampon jsem zkusila na základě recenze Mám brckave vlasy ale často si je žehlím. Tento sampon spolu is kondicionérem je totalny game changer v péči o vlasy. Vlasy jsou po něm jemné, hydratované a jako bonus vonají jako ze salonu. Určite doporucuji.
Doporučuji! Šampon je úžasné konzistence, krásně voní a pění, nedělají se z něj lupy a hlavně nádherně hydratuje vlasy. Mám problém s rozčesáváním vlasů a třepením konečků, ale když si nechám šampon minutu působit, vlasy jsou už během smývání jemné a hebké. Snáze se rozčesávají a hlavně jsou hladké a lesklé. Kupuji už podruhé a určitě ne naposledy.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.