Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa









Recenze – 7
Můj manžel má seboroickou dermatitidu a v určitých obdobích roku se mu opravdu zhorší pokožka hlavy (objevují se mu boláky, šupinky) a celkově se moc neholí, zvlášť když má krátký sestřih. Tato maska problém pokaždé dostane pod kontrolu! Řekla bych, že je to jediná věc, která ho zachrání, když se to zhorší! Používá ji už půl roku. Moc hezky voní, konzistence je hustá😁
Moje přirozené vlasy 4C jsou po použití úžasné, jsou tak hebké. Upřímně, skoro jako dvacet, žádné lámání, je to úžasné, jen je to hrozně drahé, to je ta nevýhoda, ale já to opravdu miluju a doporučuji to, pokud máte suchou pokožku hlavy, opravdu to vyzkoušejte.
Dělá vlasy maximálně jemnými a samy se rozčesávají ❤️
Konečně maska, jejímž úkolem je hydratovat nejen vlasy, ale také pokožku hlavy. Hned po prvním použití se počet lupů výrazně snížil. Stačí menší množství, vlasy se z ní rychleji mastí, je třeba ji velmi dobře opláchnout.
Pokožku hlavy krásně hydratuje. Je potřeba použít velmi malé množství, aby se vám vlasy po umytí rychle nemastily :)
Měla jsem příšerně suché vlasy a ještě více sušší pokožku hlavy, až mi po kilech padaly lupy z hlavy. Tato maska na pokožku hlavy mi zachránila vlasy. Stav pokožky mi to zlepšilo minimálně o 90%. Plus maska přenádherně voní, čeho si všimlo i mé okolí. :) Doporučuji, už jsem si ji opět koupila.
Krásná maska, moc se mi líbila. Květinová vůně, příjemná. Příjemná konzistence, ne příliš hustá. Po použití této masky jsou vlasy hladké, hydratované, lesklé, bez cuchání a vypadají opravdu zdravě.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.