Dobrý kondicionér na vlasy Tento kondicionér používám už 2 měsíce, dávám mu 8,5/10. Vlasy se stanou hebkými, snadněji se rozčesávají a mají lehkou vůni.
Skvělý produktJsem naprosto spokojena, vlasy jsou vyživené, lépe se upravují, jsou takové hebčí a poddajnější. Kombinuji i s dalším produktem z této řady, který je taktéž výborný. A líbí se mi, že si mohuČíst více
Fantastická maskaMaska je skvělá, vlasy mám nádherně lesklé, doporučuji si ji vceset do vlasů po umytí a ne jen na hlavu 'natřít', pak oplachnut po pár minutách a dát ještě kondicionér. Určitě kupim zasz
Skvělý kondicionér Společně se šamponem stejné řady mi zachránil vlasy, které jsou konečně hydratované a přestaly elektrizovat. Vlivem kondicionéru došlo k uzavření a uhlazení kutikuly a vlasy jsou na omak měkČíst více
Skrytý poklad mezi šamponyŠampon je konzistencí průhledný, trochu tekutější gel. Příjemně skoro až nostalgicky voní takovou vůní jako ze salonu z roku 2006. Vůně je sladká květinová, ale není vtíravá. Z vlasů ji cítíČíst více
Šampon Šampon je potřeba pořádně promasírovat do pokožky hlavy až se vám udělá pěna. Pomohl mi na moje jemné a rychle se mastící vlasy. Mám je hladké, silnější, méně padají a nejsou splihlé. DoporuČíst více
To je skvělý produkt, pokud chcete na lupy navždy zapomenout!Používám ho jednou týdně, ale pozitivní účinek je vidět už po prvním použití. Jsem fakt nadšená! Nečekala jsem tak rychlý výsledek – vlasy vypadají o poznání lépe a mnohem méně se mastí. DěkČíst více
SpokojenostTento šampon je fajn, vůně je bylinková a vlasy mi asi po něm rychleji rostou😊 akorát nevím jestli bude vyhovovat pro rychle mastící se pokožku. Zatim jsem nenašla lepší šampon než je tenhlČíst více
Šampon Koupila jsem ho na zkoušku a teď používám jenom ten, dokonce i kamarádky ho začaly používat. Jedno stisknutí stačí na umytí vlasů, nepoužívám kondicionér, tento šampon mi úplně stačí. Vlasy Číst více
Miluji toTento šampón jsem si velmi oblíbila. Příjemně voní a moje vlasy ho milují. Objednávám opakovaně. V kombinaci s maskou 8Seconds Salon Hair Mask je to zázrak pro moje husté, tvrdé a lehce krepČíst více
War is overNejlepší - jednoznačně! Bojuju s krepatými vlasy a konečně je válka u konce, ještě čekám, až bude dostupný i kondicionér, abych mohla mít kombíčko. Vlasy mi vydrží klidně 3-4 dny a hlavně hoČíst více
Dobrý kondicionér na vlasy Tento kondicionér používám už 2 měsíce, dávám mu 8,5/10. Vlasy se stanou hebkými, snadněji se rozčesávají a mají lehkou vůni.
Skvělý produktJsem naprosto spokojena, vlasy jsou vyživené, lépe se upravují, jsou takové hebčí a poddajnější. Kombinuji i s dalším produktem z této řady, který je taktéž výborný. A líbí se mi, že si mohuČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky