OlejíčekS olejíček jsem moc spokojená, má příjemnou vůni, dobře se s ním pracuje a vlasy se z něj nemastí. Má super balení a dávkovač, který nedávkuje zbytečně moc produktu a tak dlouho vydrží. Za tČíst více
SpokojenostMoc dobře pění, vůně je příjemná, není sladká, spíš kořeněná. Mám delší jemné vlasy a zatím jsem spokojená. Mám po něm pocit dobře umytých vlasů i vlasové pokožky bez zatížení.
SpokojenostSuper na suché polamane vlasy, opravdu dobře je hydratuje a efekt na vlasech drží dlouho. Jen pozor produkt je hodně tekutý, tak musíte dávat pozor při nanášení.
Miluju tenhle peeling na pokožku hlavyNedělám si to poprvé, proceduru v koupelně mám moc ráda - umyjete si vlasy šamponem, nanesete peeling ke kořínkům, nanesete si masku na vlasy a pak jdete do koupele, nahřejete si je. Je tak Číst více
První objednávka, velká spokojenostDnes mi dorazil balíček od Ksisters a byla jsem velmi příjemně překvapená. Kromě svého nákupu jsem dostala spoustu vzorečků, které si můžu vyzkoušet, a navíc i pleťovou masku jako dárek k obČíst více
Okamžitý rozdíl po prvním umytí (při správném použití)Tento šampon jsem použila zatím jen jednou, ale rozdíl byl okamžitý. Mám blond vlasy, doma barvené drogeriovou barvou, rozčesávání pro mě bylo utrpení – někdy jsem si nemohla projet vlasy anČíst více
OlejíčekS olejíček jsem moc spokojená, má příjemnou vůni, dobře se s ním pracuje a vlasy se z něj nemastí. Má super balení a dávkovač, který nedávkuje zbytečně moc produktu a tak dlouho vydrží. Za tČíst více