Fajn klidnícíMám atopickou egzematickou suchou pokožku a i když sérum přijde do kontaktu se suchými místy, nepálí. Je krémové, nikam nestéká, pumpička je praktická. Dost mi pomáhalo hlavně v zimě, kdy děČíst více
Fajn klidnícíMám atopickou egzematickou suchou pokožku a i když sérum přijde do kontaktu se suchými místy, nepálí. Je krémové, nikam nestéká, pumpička je praktická. Dost mi pomáhalo hlavně v zimě, kdy děČíst více