Fajn klidnícíMám atopickou egzematickou suchou pokožku a i když sérum přijde do kontaktu se suchými místy, nepálí. Je krémové, nikam nestéká, pumpička je praktická. Dost mi pomáhalo hlavně v zimě, kdy děČíst více
Super! Překvapilo mě jak je sérum táhavé a trochu lepivé - zvolila bych možná jiný typ lahvičky, ale na výkonu samotného séra to samozřejmě nemá vliv. Sérum je skvělé, mám citlivou dehydratovanou pČíst více
axis yTohle sérum mě fakt baví. Hledal jsem něco na fleky po akné a tohle po pár týdnech fakt zabralo – ty tmavší místa jsou viditelně světlejší. Nejvíc mi vyhovuje ta textura, je to takovej lehkeČíst více
Fajn klidnícíMám atopickou egzematickou suchou pokožku a i když sérum přijde do kontaktu se suchými místy, nepálí. Je krémové, nikam nestéká, pumpička je praktická. Dost mi pomáhalo hlavně v zimě, kdy děČíst více