výborný krémnemastný, lehký, příjemné "zelené" vůně. hodí se na den a v letních vedrech jsem jej používala i jako noční krém. celou řadu Skin79 Cica pine miluji a značku moc doporučuji :)
výborný krémnemastný, lehký, příjemné "zelené" vůně. hodí se na den a v letních vedrech jsem jej používala i jako noční krém. celou řadu Skin79 Cica pine miluji a značku moc doporučuji :)