Uzasny a fungujeObjednavam ho porad dokola. Super konzistence, ani mastny ani moc vodovy, perfektne se vstreba a opravdu mi po nem zmizely kruhy pod ocima. A mam pocit ze i vrasky☺️
Zvláštní vůněMaska obličej hezky oslizne, jak je to u nočních masek běžné, textura je jemná a příjemná. Hodí se po mi dni s full makeupem.
Jednu hvězdičku ubírám za vůni. Ostatní píšou o příjemné vůni, Číst více
Naprostá bombaJsem zvědavá, co to bude, za tu cenu to vyzkouším.
Maska přišla domů a já šla na to. Nanesla jsem to na ksichtík, velmi oceňuji lopatičku na nanášení. Už po chvíli to začalo měnit barvu a buČíst více
Krém Krém je hustý a příjemný, je třeba pořádně rozetřít podle návodu :) mam suchou pleť a používám občas i na nohy nebo na jiná suchá místa 🤍 je super
Nehydratuje dost a nevoníKrém má skvělou texturu a příjemně chladí. Nemám ale pocit dostatečné hydratace a voní jako záchodové vůně (nebo babiččina voňavka)
Uzasny a fungujeObjednavam ho porad dokola. Super konzistence, ani mastny ani moc vodovy, perfektne se vstreba a opravdu mi po nem zmizely kruhy pod ocima. A mam pocit ze i vrasky☺️
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky