Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 16
Tento krém používám už dva roky, byl to můj první korejský produkt a nemůžu na něj dopustit. Používám ho večer, je třeba se s ním naučit pracovat, rychle se vstřebává a zanechává glow finish. Ráno mám krásnou hladkou pleť, ani žádné drahé sérum mi zatím neudělalo takový výsledek jako tento krém. Nedráždí, ale spíše doporučuji pro mastnou nebo kombinovanou pleť, je třeba jej nanášet již na hydratovanou pleť, ne na zcela suchou. Balení vydrží neskutečně dlouho, stačí opravdu jen malé množství krému. Doporučuji mu dát šanci.
Sám o sobě je fajn, dělá i glow efekt, avšak obsah retinolu je tam asi minimální, každopádně balení vydrží dlouho. Používám ho jako poslední krok po použití retinolových produktů, nedráždí ale příště bych ho už nekoupila
Opravdu vynikající krém, a i když je na bázi retinolu, používám ho denně bez jakýchkoli dráždivých účinků. Dokonce se mi pleť dramaticky zlepšila už za pár dní. Samozřejmě, jako u všeho, je všechno vždycky hodně subjektivní. Pro mě je opravdu vynikající 👍
SKVĚLÝ KRÉM. Velmi pěkně hydratuje
Lepší krém jsem nikdy nepoužila. Konzistence krému je docela lepivá, ale fantasticky hydratuje a vyhlazuje pokožku. Upřímně doporučuji.
Krém má velmi zajímavou texturu, i přes svou lepivost se mi po chvilce velmi dobře vsakuje do pleti. Používám ho cca každé 3 dny. Jsou to 2 týdny, zatím žádné výrazné změny nepozoruji, ale celkově můj obličej působí jemněji a jednotněji.
Jako věčnej experimentátor musím říct, že tohle je zatím nejlepší krém. Je mi 32, takže jsem váhala, jak moc omlazující věc vlastně chci. Ale je to přesně ono. Pleť je po tom skvělá celý den. Funguje pod minerální pudr a korektor bez problémů a pleť září. Dostávám poprvé v životě komplimenty na pleť. Krém je skoro bez vůně. Pěkně se vstřebá, za pár minut o něm nevím. Opravdu super produkt v obrovském balení.
Výborný krém, hustá konzistence, příjemný na tváři, dobře se nanáší pomocí špachtličky. Používám na noc na smíšenou pleť a jsem spokojená
Krém používám již několik měsíců, na mojí pleť ale nesedí. Mám po něm pleť napnutou. Jsem si jistá, že někomu jinému může vyhovovat, ja příště zkusím jiný krém s retinolem.
Rozjasňuje pleť, vyhlazuje ji, používejte 2x týdně
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.