100/10Дуже класна сироватка . Водянистої консистенції . Не липка , швидко впитується і класно працює в поєднанні з іншими продуктами . Рекомендую і ще раз куплю .
Я йому не дозволю.Я вже використовую четверту упаковку і навіть навчила свою подругу, як ним користуватися. Крему потрібно лише трохи, тому його тримається дуже довго, і моя шкіра виглядає чудово після нього.
я рекомендуюВелика упаковка, за розумну ціну. Піниться. Легкий аромат. Не сушить шкіру. Для мене хороший продукт навіть для зрілої, більш сухої шкіри. Я використовую всю упаковку, але більше не куплю. ТЧитати далі
100/10Дуже класна сироватка . Водянистої консистенції . Не липка , швидко впитується і класно працює в поєднанні з іншими продуктами . Рекомендую і ще раз куплю .
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу