Сонцезахисний стік Mary & May з веганським пептидом Bakuchiol SPF 50Абсолютно чудовий продукт. SPF у твердому стіку, але з дуже легкою, оксамитово-гладкою текстурою. При нанесенні оптимально ковзає по шкірі, не натирає та не липне після нанесення, не залишаєЧитати далі
Чудово підходить як щоденна маскаЯ просто обожнюю цю маску для обличчя 💛
Я використовую її як невеликий "денний порятунок", коли моя шкіра втомлена або подразнена - вона завжди чудово заспокоює її та надає свіжого вигляду.Читати далі
Красиві ласкиЦей крем дуже приємний. Він чудово наноситься, шкіра дуже живлена та має чудовий аромат.
У мене суха шкіра, і я використовую його лише вранці, для вечора він мені здається занадто легким.
ЗвЧитати далі
Рожева маскаЦе одна з моїх найулюбленіших масок. Вона приємно лягає на шкіру, і я також ціную чудовий склад. Після того, як маска висохне, я зволожую шкіру водою або збризкую її рожевим тоніком, помасажЧитати далі
Працює чудовоПерша маска справді очищає пори. Потім олію слід видавити за допомогою паличок, що йдуть у комплекті, що не дуже легко, але пальцями можна добре очистити. А друга маска заспокоює. Звичайно, Читати далі
СуперВони поєднують цей сонцезахисний крем з іншим, але я завжди в захваті від того, як він діє на мою шкіру. Він не надто жирний, не обтяжує, не закупорює пори та залишає мою шкіру зволоженою. ВЧитати далі
Платинові маски в коробціЯ купила упаковку на літо, і те, чого я очікувала, справдилося…
шкіра стала сяючою, здоровішою та ідеально зволоженою. Маска охолоджує після перебування на сонці. В упаковці достатньо сироваЧитати далі
Найкращий туман❤️Він має дивовижний зволожувальний та сяючий ефект. Я дуже задоволена цим спреєм, він швидко вбирається в шкіру та залишає той самий вау-ефект. 👍 Замовлю ще раз.
Дуже рекомендуюВідмінний продукт. Маски чудово зволожують і мають хороше співвідношення ціни та якості. Єдиним недоліком є пінцет, який постійно потрапляє всередину продукту.
Сонцезахисний стік Mary & May з веганським пептидом Bakuchiol SPF 50Абсолютно чудовий продукт. SPF у твердому стіку, але з дуже легкою, оксамитово-гладкою текстурою. При нанесенні оптимально ковзає по шкірі, не натирає та не липне після нанесення, не залишаєЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу