Ідеальна сутність!!!Моя перша покупка тут, і я маю сказати, що це чудовий продукт ❤️ Есенція не липка, вона чудово зволожує та добре підходить для моєї комбінованої шкіри 👌Я обов’язково замовлю знову❤️❤️❤️
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
СуперКрем чудово пахне і дуже приємно відчувається на обличчі, я користуюся ним вже деякий час і думаю, що його вистачить надовго, потрібно лише нанести зовсім небагато, і все!
чудовоЧудовий продукт, який дуже приємний на шкірі. Єдине, що мене засмучує, це те, що мої патчі продовжують сповзати, але це, мабуть, моя вина, тому я не можу звинуватити цей продукт
Ідеальна сутність!!!Моя перша покупка тут, і я маю сказати, що це чудовий продукт ❤️ Есенція не липка, вона чудово зволожує та добре підходить для моєї комбінованої шкіри 👌Я обов’язково замовлю знову❤️❤️❤️
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу