Заспокійлива гелева маска💚Маска має приємну гелеву текстуру, яка легко та ідеально змивається, що я ціную. Я купую її вже кілька разів, бо вона мені дуже підходить, і я навіть не пам'ятаю, скільки разів я нею користуЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Одноденна сироватка для зняття порЯ задоволена сироваткою. Мої пори поступово очистилися та трохи звузилися.
Сироватка трохи липка після нанесення, але я думаю, що це нормально для такого типу продукту, і мене це зовсім не тЧитати далі
Легкий щоденний гельЯ вперше купила гель замість крему і в захваті. Шкіра добре зволожена, незважаючи на легкість гелю. Чудова консистенція, добре поглинається, без ароматизаторів.
KKUL - Очищувальна пінка для обличчя з алое AM-PM Aloe Cleansing FoamЯ використовую очищувальну пінку лише вранці, як перший крок у своєму догляді. Увечері використовую олію від BOJ.
Вона дуже добре підходить моїй комбінованій шкірі зі схильністю до акне, прЧитати далі
Гарний тонік без активних інгредієнтівТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Легко зволожує, не залишає липкого відчуття на шкірі. Швидко поглинається. Без активних інгредієнтів. Зелений чай заспокоює шкіру.
Видимі результатиЯ використовую цей тонік майже щовечора і точно помічаю покращення стану своєї шкіри. Він добре очищає та бореться з недосконалостями, а також я відчуваю, що він допоміг залишкам запалених пЧитати далі
Абсолютно божественноНайкращий сонцезахисний крем, який я коли-небудь мала. Він як дуже легкий зволожувальний крем. Він не подразнює мою шкіру навколо очей і не закупорює пори. Має злегка свіжий фініш, який виглЧитати далі
кремЯ купила продукт для тестування в меншій упаковці. Я була здивована, що навіть маленької упаковки вистачило на досить довгий час, адже дійсно невеликої кількості крему вистачає на одне викорЧитати далі
Заспокійлива гелева маска💚Маска має приємну гелеву текстуру, яка легко та ідеально змивається, що я ціную. Я купую її вже кілька разів, бо вона мені дуже підходить, і я навіть не пам'ятаю, скільки разів я нею користуЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу