вісь YМені дуже подобається ця сироватка. Я шукала щось від плям від акне, і через кілька тижнів це справді спрацювало – темніші плями помітно світлішають. Найбільше мені подобається її текстура, Читати далі
Відмінний тонікЯ точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена.
Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на ньогЧитати далі
Я очікував більшого.Я очікувала більшого від цього відомого місту, але єдине, що дає такий швидкий ефект сяйва, це те, що він, здається, не бореться з проблемною шкірою, як крем 345, але загалом я використовую Читати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Супер🌸Крем дуже сподобався маме на літо🤍
Має легку та ніжну текстуру, завдяки чому легко розподіляється по шкірі й дуже економно використовується. Швидко вбирається, не залишає липкості чи жирногЧитати далі
Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
Чутлива/суха шкіра зі схильністю до акнеПерші корейські подушечки для очей, які я спробувала, і обов'язково куплю їх ще раз! Завдяки ребристій поверхні вони не сповзають, не печуть і не подразнюють. Я зберігаю їх у холодильнику, тЧитати далі
Чудовий нічний кремЯ користуюся цим кремом вже майже 2 тижні і задоволена на всі 100%. Достатньо зовсім невеликої кількості, щоб чудово зволожити шкіру. Він легко наноситься, швидко вбирається і залишає приємнЧитати далі
СПФЧудовий SPF – густіший, але добре розподіляється та вбирається, не залишає білих слідів, не збирається в грудочки. Має приємний аромат. Я використовую його переважно на шиї та декольте, оскіЧитати далі
Рекомендую для жирної шкіриПоки найкращий сонцезахист для жирної шкіри. Легко вбирається та немає жирного блиску, матовий. Інші санскріни мене ще можуть пекти, а з цим ніколи проблем не було
вісь YМені дуже подобається ця сироватка. Я шукала щось від плям від акне, і через кілька тижнів це справді спрацювало – темніші плями помітно світлішають. Найбільше мені подобається її текстура, Читати далі
Відмінний тонікЯ точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена.
Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на ньогЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу