Красиві ласкиЦей крем дуже приємний. Він чудово наноситься, шкіра дуже живлена та має чудовий аромат.
У мене суха шкіра, і я використовую його лише вранці, для вечора він мені здається занадто легким.
ЗвЧитати далі
Красиві ласкиЦей крем дуже приємний. Він чудово наноситься, шкіра дуже живлена та має чудовий аромат.
У мене суха шкіра, і я використовую його лише вранці, для вечора він мені здається занадто легким.
ЗвЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу