Немає на що скаржитися.+велика упаковка
+доступна ціна
+нанесення за допомогою помпи
+без запаху
+розгладжує шкіру, вирівнює тон шкіри
+водяниста консистенція
Якщо ви хочете велику, економну упаковку за доступною Читати далі
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Веганський гель-крем з комбучою Dr. CeuracleЦей гель-крем мене дуже приємно здивував і замінив мій оригінальний нічний крем. На жаль, моїй шкірі потрібне щось легше навіть вночі, і цей продукт відповідає цьому, це справді густий гель,Читати далі
ДобреБальзам добре знімає навіть найстійкіший макіяж, я в принципі ним задоволена, але для моєї чутливої шкіри він не підходить для щоденного використання, оскільки трохи підсушує шкіру після змиЧитати далі
Найкращий тонер🤩🫶🏻Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процЧитати далі
Холодний 4TXAЯ використала весь флакон продукту і можу сказати, що це чудова сироватка, яка працює проти пігментації та водночас зволожує шкіру, вона не липка і ви її зовсім не відчуєте, після нанесення Читати далі
Чудовий нічний кремЯ користуюся цим кремом вже майже 2 тижні і задоволена на всі 100%. Достатньо зовсім невеликої кількості, щоб чудово зволожити шкіру. Він легко наноситься, швидко вбирається і залишає приємнЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Цікавий продуктЯ раніше пробувала 100, але не відчувала сильного печіння. 300 – це зовсім інша ліга, перший раз він досить сильно щипав, але після кількох використань стало краще. Я нанесла його ввечері, іЧитати далі
Немає на що скаржитися.+велика упаковка
+доступна ціна
+нанесення за допомогою помпи
+без запаху
+розгладжує шкіру, вирівнює тон шкіри
+водяниста консистенція
Якщо ви хочете велику, економну упаковку за доступною Читати далі
Сподобалось Користуюся місяць. Перше нанесення — відчуття поколювання, трохи лякає, але звикаєш. Шкіра стала рівнішою, пори менш помітні. Раз на три дні — і вистачає. Задоволена 🤍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу