Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі
тонерЯ купила тонік APLB – від невідомого мені бренду – з цікавості, я шукала молочний тонік, який не липне до шкіри. І мені це вдалося, він легкий, чудово вбирається в шкіру та не залишає липкоїЧитати далі
Заспокійлива гелева маска💚Маска має приємну гелеву текстуру, яка легко та ідеально змивається, що я ціную. Я купую її вже кілька разів, бо вона мені дуже підходить, і я навіть не пам'ятаю, скільки разів я нею користуЧитати далі
вершкиЯ почав використовувати його кілька днів тому, і результати видно з першого дня. Крем не густий, добре розподіляється і зволожує шкіру, але не жирний, освітлює пігментацію, навіть застарілу.Читати далі
Ідеально ❤️❤️❤️Спочатку я не дуже знала, як до цього ставитися, тому що воно обпікало моє обличчя, але потім я трохи обмежила його, щоб моя шкіра звикла до нього 👌 і зараз я не можу його похвалити, це проЧитати далі
Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі