КейнТиждень тому я купила два тоніки для шкіри. Я в захваті, зовсім не очікувала такого результату. Він приємний на дотик, не має запаху і не липкий. Рекомендую.
КейнТиждень тому я купила два тоніки для шкіри. Я в захваті, зовсім не очікувала такого результату. Він приємний на дотик, не має запаху і не липкий. Рекомендую.