MaskaNekupoval jsem ho zde, ale chci zanechat recenzi konkrétně o produktu. Maska má gelovou texturu, dobře se na obličeji roztírá, nedráždí a po smytí zanechává pleť vláčnou, hladkou a rozjasněnČíst více
Příjemná maskaMaska hezky hydratuje, osvěžuje, složení je skvělé. Nicméně je hodně drahá a za tuto cenu nemám pocit, že by s mou pleti dělala zázraky. Ale pokud máte bezproblémovou pleť, jen potřebujete hČíst více
tonerAPLB toner - od této pro mě neznámé značky - jsem si koupila ze zvědavosti, hledala jsem mléčný toner, který by mi neseděl na pleti. A povedlo se, je lehounký, krásně se vpije do pleti a nezČíst více
APLB Ampulové sérum s kyselinou mandlovou a retinolem Mandelic Acid Retinol AmpoTohle sérum sem si objednala protože sem chtěla něco s kyselinou mandlovou. Mám smíšenou dehydratovanou pleť, sem tam nějaké hormonální akné. Po prvním použití bylo vidět jak se mě pěkně hojČíst více
Vyplnění pletiSérum po použití jakoby výplní pleť - zlatým částečám chvilku trvá, než se rozetřou do pleti -rozhodně nedoporučuji extra jemné nanesení - já do pleti spíše vmasiruji a poté použijí hydratačČíst více
MaskaNekupoval jsem ho zde, ale chci zanechat recenzi konkrétně o produktu. Maska má gelovou texturu, dobře se na obličeji roztírá, nedráždí a po smytí zanechává pleť vláčnou, hladkou a rozjasněnČíst více
Příjemná maskaMaska hezky hydratuje, osvěžuje, složení je skvělé. Nicméně je hodně drahá a za tuto cenu nemám pocit, že by s mou pleti dělala zázraky. Ale pokud máte bezproblémovou pleť, jen potřebujete hČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky