Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více
Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více