Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 6
Krém byl po nanesení na ruku příjemný, ale navzdory lehké konzistenci byl na pleti těžký. Ve srovnání s jinými hydratačními krémy s kyselinou hyaluronovou (např. od Intree) na mou dehydratovanou pleť moc nepůsobil, a proto nesplnil má očekávání. Přes den jsem i přes nanesení jedné vrstvy tohoto krému často cítila napětí. V noci jsem si obvykle nanášela dvě vrstvy, abych zvýšila jeho účinnost. Cena také není nijak zvlášť dobrá. Na druhou stranu neobsahuje žádnou parfemaci ani dráždivé látky. Zkrátka to není dokonalý krém, ani není hrozný, je jen průměrný.
Tento čisticí přípravek používám a miluji ho. Krásně pění, je jemný a lehký, ale zároveň úžasně hydratuje a vyhlazuje mou pleť. Budu ho používat i nadále; zanechává mou pleť krásnou a hladkou. Děkuji za všechny vzorky a dárky, které posíláte; přikládám i jejich fotku.
Webové stránky uvádějí doručení do týdne, ale balíček na Ukrajinu jsem obdržela za 5 dní – přímo na pobočku Nova Poshta. Pro mezinárodní doručení je to opravdu rychlé. Zvlášť bych ráda zmínila počet dárků – bylo to opravdové překvapení. Navíc doprava zdarma. Služby jsou opravdu na nejvyšší úrovni, takový přístup k zákazníkovi jsem už dlouho neviděla. Objednala jsem si krém od Toriden a sérum. Zatím to plně testuji, ale po prvních aplikacích mám pleť dobře hydratovanou, bez mastného lesku (a to je pro mě zásadně důležité). Textura je lehká, příjemná. Také se mi podařilo vyzkoušet lesk na rty, který byl dárkem – příjemně hydratuje, nerozmazává se, má lehkou, nenápadnou vůni. Moc se mi líbil. Zatím jsou mé dojmy nejpříjemnější. O produktech napíšu zvlášť o něco později, ale se službami jsem více než spokojená.
Abych vám dala představu, mám mastnou pleť, náchylnou k akné a pokrytou melasmatem. Krém mi fungoval dobře; není agresivní ani mastný. Zdůrazňuji „jemný“, protože se holím každé dva dny, takže moje pleť je obvykle drsná. I když krém není 100% vyvinutý pro můj typ pleti, mám o něm jen dobré věci. Je jemný, bez zápachu a stačí ho trochu, protože na pokrytí obličeje a krku ho nepotřebujete moc. Myslím, že na pleti zanechává mírný pocit, ale není to obtěžující ani těžké, zvlášť když je teď taková zima. V teplejším počasí se to může cítit jinak, ale není to nic hrozného. Opravdu dobře hydratuje! Perfektní. Neměla jsem vůbec žádné alergické reakce.
Krém jsem vyzkoušela jako vzorek a hned jsem se rozhodla jej objednat. Velmi vyhovuje mé suché pleti – pleť je po něm jemná, příjemná konzistence a vůně krému je opravdu top. Doporučuji
Rozhodla jsem se vyzkoušet tyto masky hlavně proto, abych se vyhnula neustálému vyhazování obalů. Měla jsem opravdu špatnou reakci na masku Biodance a tyto mi okamžitě pomohly zbavit se zarudnutí a citlivosti. Moje pleť byla po použití hydratovaná, hladká a vůbec nebyla mastná. Je tam cítit zápach, ale dá se to snést. Určitě si je budu kupovat dál, protože byly doslova úžasné už po jednom použití.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.