Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 72
Tento krém je pro mou pleť nejlepší. Sjednotil mi pleť a moje pleť byla pevná a vyživená (mám extrémně citlivou, suchou a náchylnou k akné). Jsem s nákupem velmi spokojená.
Tento krém dobře hydratuje, ale pro mě vhodný spíše na noc, ráno mám krásnou a hydratovanou pleť. Na denní použití mi více vyhovuje Zero, lépe se mi přes den vstřebal než tenhle když jsem si nedala make-up, byla jsem strašně mastná, ale to je individuální. Vůně je dost silná, takže nemusí vyhovovat každému, ale mně nevadí.
Mám normální pleť, která se občas zarudne. Tento krém není hutný, ale dobře hydratuje. Používám ho po aktivních přípravcích. Zatím je to pro mě nejlepší volba.
Tento krém jsem si koupila nejdříve, vůně nebyla moc příjemná, ale textura je skvělá.
Tento krém jsem dostala jako dárek k objednávce a byla jsem velmi mile překvapena. Dobře hydratuje, rychle se vstřebává a je perfektní pro mou ranní péči o pleť. 🌺 Vůně je docela silná, takže nemusí chutnat každému, ale mně nevadí, protože rychle vyprchá.
S tímto krémem jsem moc spokojená. Používám ho už pár týdnů a vidím, že moje pleť vypadá svěžejší a hladší. Má lehkou, příjemnou konzistenci, není těžký a rychle se vstřebává. Líbí se mi jeho vůně, i když moje maminka z něj není nadšená. Navzdory tomu si myslí, že samotný krém je opravdu dobrý. Jako vždycky tento obchod miluji; dostávání balíčků je pro mě čistá radost 🥰
Ksisters to moc hezky zabalili, dorazilo to domů v pořádku. Je to také nejlepší krém, jaký jsem kdy použila! Mám smíšenou pleť se suchými oblastmi a tento krém je perfektní jako noční krém. Dobře se vstřebává, nemá mastný pocit, zanechává pleť přes noc jemnou a hydratovanou. Působí jako hydratační prostředek, udržuje vlhkost, takže když se probudím, necítím na obličeji suchost. Začala jsem ho pravidelně používat před 2 měsíci. Obličej mám plnější, jemnější, jasnější a vypadá méně unaveně. Nedávno jsem si od Ksisters koupila další 2 lahvičky a toto je moje druhá lahvička, budu v ní pokračovat. Dobře mi pomohl se zánětem pupínků a zarudnutím. Vhodný v zimě, protože má hustou hydratační konzistenci. Na začátku aplikace má bylinnou léčivou vůni, ale rychle se rozptýlí, což je pro mě plus. Toto je moje druhá lahvička, takže tento krém doporučuji.
Všechno je úžasné, produkty jsou originální a vysoce kvalitní a dárkový systém a sada vzorků jako dárek ve mně vyvolávají touhu koupit si od vás další. Úžasné balení. Ksisters, děkuji, že jste <3
Má hustší konzistenci, ale přesto se rychle vstřebává a nezanechává nepříjemný mastný film. Vůně je bylinková, poněkud připomíná lékárenské nebo léčivé přípravky. Zpočátku může působit výrazněji, ale po chvíli vyprchá a člověk si na ni rychle zvykne. Krém velmi dobře hydratuje a zanechává pokožku příjemně jemnou. Pro zralou pleť je podle mě výbornou volbou – pleť nestáhne, naopak poskytuje její komfort a dostatečnou výživu. Jsem spokojená a určitě ho doporučuji.
Mám mastnou pleť a bohužel tento krém nemůžu doporučit. Ucpal mi pleť doslova po jednom použití! Možná bude vhodný na zimu. Krém je docela sytý, ale na mě až moc.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.