Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa








Recenze – 4
Je to moc pěkný toner s příjemnou vůní. Výborně hydratuje a rychle se vstřebává. Jedinou výtkou mám ke způsobu aplikace. V poslední době dávám přednost používání toneru ve formě mlhy, ale to je osobní preference a neovlivňuje to kvalitu produktu.
Tohle tonikum za tu cenu opravdu stojí! Nedělá mi mastnou pleť, ráno vypadá moje pleť opravdu krásně! Velké balení je prostě fantastické!
Toner má velmi příjemnou texturu a jemnou citrusovou vůni. Podle mě je vhodný spíše pro normální nebo smíšenou pokožku, pro suchou není dostatečně hydratační.
Toner fungoval skvěle. Pleť je rozjasněná a hydratovaná.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.