Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Recenze – 2
Dostala jsem jako vzorek k nakupu i toner, serum a krem, miluji produkty které na tvaru citit. Už toner mě naprosto uklidnil a zhydratoval, v kombinaci je plet opravdu glow a stavnatá, pro moji suchu pokozku dokonale.
Tonikum jsem dostala jako vzoreček a párkrát jsem ho už v menší vrstvě vyzkoušela. Tonikum má za mne příjemně gelovou texturu, takže po tváři neteče, ale bohužel mi to strašně zalepilo pleť. Jediné + vidím ve zklidnění začervenání poté, co jsem si sama rozbrázdila obličej..:))) Ale nechám to na pleti max hodinu - večer před mytím obličeje, pak to musí dolů, protože se to ne a ne vstřebat. Je to zkrátka jak lepidlo a jsem celá zmaštěná a lepkavá. Nicméně je třeba říct, že mám opravdu MASTNOU pleť. Někdo se sušší pletí tento produkt třeba ocení, ale na mojí mastné pleti je to fakt průšvih!! Začervenání vyřeší i jiný produkt a nezalepí mě.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.