Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 12
Maska s wow efektem. Už dlouho jsem neměla tak dobrou jílovou masku. Mám mastnou a citlivou pleť. Maska nezpůsobuje žádné alergie ani nevysušuje obličej. Má jemnou vůni. Snadno se nanáší. Při používání není žádný nepříjemný pocit. Snadno se smývá. Po aplikaci jsou póry viditelně menší a pleť je hladší! Tuto masku rozhodně doporučuji!
Tohle je moje pátá objednávka, naprosto jsem si zamilovala všechny produkty a tentokrát jsem dostala spoustu vzorků a jako dárek nezbytný vodní filtr!!! Hliněná pelyňková maska má také malou lžičku, která se bude hodit při jejím nanášení 💚
Maska splnila možná až předčila očekávání. Krasně stáhla pory a přečistila plet, sjednotila tun pleti, ale nevysusila ji. Stačilo 10min a nezaschla tak jako jiné hliněné masky, takže se příjemně smývala. K balení je i spachtlička na nabítání masky, což zabraňuje kontaminaci, oceňuji.
Miluju to!! Skvěle mi to pomohlo s rozšířenými póry, používám to už asi 3 měsíce, jednou týdně si dělám masku 👌 Nanáším tenkou vrstvu
Mám moc ráda zelené jílové masky a tato splnila má očekávání. Skvěle reguluje tvorbu kožního mazu, zároveň hydratuje a čistí.
Velmi dobrá zklidňující/vysušující maska pro případ, že by pleť protestovala. Již po prvním použití pleť vypadá a působí klidněji a je lehčí.
Tento typ masky jsem si koupila, protože se mi na čele tvoří poměrně časté a hluboké akné. Také se mi pleť hodně leskne, když se mastí, což mi vadí. Myslela jsem si, že zabráním ucpaným pórům. V popisu bylo psáno velkorysé množství, tak jsem ho nanesla na pleť a nelitovala. Mé pleti však nedělal dobře, příliš ji "vysušoval". Příště jsem ho nanesla jen velmi tence, což mi stačilo. Používám ho dvakrát týdně, takže pomáhá léčit mastnotu. Doporučuji věnovat pozornost množství při prvním použití, protože více nemusí být nutně lepší.
Pěkná gelová textura. Má bylinné aroma. Snadno se roztírá a po zaschnutí nestahuje pokožku. Plně se vyrovná se svými úkoly: čistí, odstraňuje přebytečný maz a zklidňuje pokožku.
Rozhodně doporučuji. Masku nanáším teenagerovi - pleť je vyčištěná, ale není podrážděná. Všechny nedokonalosti při pravidelném používání krásně zmizí.
Maska je dobrá na vyčištění pleti a odstranění mazu, ale přesto pleť nevysušuje. V první řadě mě zaujalo její složení a to, že je bez parfemace. K masce je přiložena malá špachtlička pro nabírání masky.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.