Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 12
Na smíšenou/mastnou pleť není vhodná, používala jsem ji déle, abych ji uměla skutečně odzkoušet. Pleť po umytí zůstávala jakoby pokryta filmem a póry vůbec nebyly přečištěné, měla jsem pocit nedostatečného umytí a odumřelá pokožka zůstávala viditelně na tváři. Tento gel bude vhodnější spíše pro jiný typ pleti. Dříve jsem používala Haruharu Wonder čistící gel, se kterým jsem byla velmi spokojená a aktuálně jsem přešla na gel MA:NYO Bifida Complex, který je také velmi dobrý, řekla bych, že ještě lepší než Haruharu.
Je příjemný,neštípe,neztajuje,dobře pění ,doporučuji ženám 40+😁
100% nevhodné pro suchou pokožku. Cleanser voní jako běžné, nejlevnější tvrdé mýdlo a chová se úplně stejně. Působí poměrně agresivně – dráždí, výrazně vysušuje pokožku a vyvolává pocit pnutí. Po použití byly jemné mimické vrásky ještě viditelnější. Rozhodně nedoporučuji na suchou a citlivou pleť.
Pěnu používám už asi rok. Jsem s ní velmi spokojeno. Stačí použít jen velmi malé množství, po přidání vody vytvoří jemnou pěnu, která krásně vyčistí pleť. Pokožku nevysušuje a ani nijak nedráždí. Problémy s akné postupně zmizely. S touto značkou jsem velmi spokojená a určitě doporučuji každému, kdo má problémovou pleť.
Příjemný produkt, nedráždí a pěkně čistí. Pěny, lehká konzistence. Kůže je jemná a není napnutá.
Úžasný produkt! Velmi efektivní. Příjemná konzistence a skvěle pění. Po očištění je pokožka příjemně hladká a jemná. Doporučuji!
Vynikající čisticí pěna, dobře čistí pleť, aniž by ji vysoušila. Hospodárná spotřeba, stačí malé množství, aby se celé obličeje vyčistil. Používám ji po čisticím balzámu.
hrozně příjemná koncentrovaná pěna, stačí opravdu málo! velice příjemný na kůži - klouže, plet je v pohodě po něm, pupínky mizí a je velice rozzářená a taková čistá, tento efekt je vidět hned po prvním použití
Výborný! Čištění s tímto krémem je radost. Pleť je po něm krásně heboučká. Rozhodn doporučuji a koupím znovu!
Pro mě spíš takový lehký krémový čistič na pleť ale velmi jemný a zároveň hydratační pleť je po uplachnutí příjemná a na dotek velmi hladká můj věk 50+
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.