Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa









Recenze – 3
Koupila jsem si tento krém, s touto značkou jsem riskla a musím říct, že se mi opravdu líbí. Je skvělý na léto, protože je lehký a zároveň konzistentní. Rychle se vstřebává a zanechává pleť hydratovanou, zářivou a sametově hebkou. Má lehkou, příjemnou vůni.
Krém s velmi příjemnou konzistencí a pocitem na dotek – přesně to, co jsem dlouho hledala. Zanechává pleť dlouhodobě vypnutou a hydratovanou, ale nezpůsobuje otoky. Používám ho ráno i večer. Mohu také říct, že se velmi snadno dávkuje.
Velmi dobrý oční krém, příjemná konzistence, dobře hydratuje pleť
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.