Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 106
Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Nelíbilo se mi to. Vůně není moc lákavá, i když to není problém. Strašně mi vysušoval pleť a černé tečky nebyly dobře vyčištěny. Mám mastnou pleť se sklonem k akné. Tohle je poprvé, co jsem zažila, že mi olej vysušuje pleť.
Měsíčkový olej je skvělý na odličování a odličování s ochranným faktorem – vše hezky rozpouští a po opláchnutí pleť necítí napětí ani podráždění. Má lehkou konzistenci, dobře se emulguje a zanechává pleť jemnou a příjemnou.
Moje citlivá pleť si produkty IUNIK opravdu oblíbila. Moje pleť se pomalu, ale jistě zlepšuje. Toto je moje první zkušenost s profesionální péčí o pleť a s prvními výsledky jsem velmi spokojená.
Bez tohoto čistícího oleje mám hned problémy s pletí, zkusila jsem jiného dodavatele, protože jsem byla mimo republiku a čistá katastrofa. Jakmile jsem měla tento všechno se začalo hojit a problémy zmizely. S vodou se mění na bílou emulzi. Díky za něj. .
Nejlepší odličovací olej nedráždí oči.
Oblíbený čistící olej. Nedráždí pokožku, neštípe v očích, neucpává póry, krásně odlíčí i voděodolný makeup. Používám už 2. rok a nemám v plánu ho měnit. Stačí nanést na suchou pleť, pomasírovat, s vlažnou vodou emulzifikovat, smýt a dočistit pleť čistícím gelem/pěnou.
Dobře čistí, neštípe mě v očích, snadno se nerozpustí na mléčnou konzistenci, ale jsem s jeho čisticími účinky docela spokojená. Můžu s ním odstranit i voděodolnou řasenku.
Tento olej jsem si koupila poté, co jsem v jedné z objednávek dostala vzorek. Líbí se mi jeho vůně, dobře smývá lehký make-up. Není tak hustý jako například od dr. ceuracle, takže na smytí řasenky potřebujete 2-3 stisknutí. Nedráždí pokožku ani neucpává póry. Líbí se mi, doporučuji ho k použití.
Olej skvěle odstraňuje voděodolný make-up, včetně řasenky! Pozitivní je, že má i bezpečnostní víčko, aby se olej náhodou nevylil. Nevyvolal u mě žádné reakce.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.