Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 109
Dobře hydratuje a je lehký. Po zaschnutí nelepí.
Krém mi nechutnal, mám smíšenou pleť a krém mi na obličeji velmi rychle schne a po hodině mám obličej suchý jako kost, znovu si ho nekoupím.
Chtěla jsem vyzkoušet pár produktů, které jsou k dostání v Kisters, a jednou z mých voleb byl krém s beta-glukanem Iunik. Byla to rozhodně dobrá volba, zařadila jsem ho do své večerní rutiny. Používám ho prakticky jako noční krém. Má dobrou texturu, hezky se roztírá a dobře se vstřebává do pokožky. Ráno se probouzím s hladkou a hydratovanou pletí. Můžu ho jen doporučit.
Tento krém jsem dostala jako vzorek a vyhovoval mi, objednala jsem si plnou velikost a nelitovala jsem, krém mi dlouho vydržel, jeho textura je lehká a příjemná, velmi dobře hydratuje mou suchou pleť. Dala jsem ho vyzkoušet i přítelkyni, které taky chutnal.
Vyzkoušela jsem už několik hydratačních krémů, které jsem si koupila na ksister, a myslím, že tento je můj nejoblíbenější. Miluju jeho konzistenci, není to ani gel, ani krém, řekla bych, že je jedinečný a miluju ho. Po několika minutách se hezky vstřebá do pokožky a cítím ji vypnutou a hydratovanou. Používám ho jen na noc, protože jeho texturu trochu cítím, ale ne rušivě. Koupím si ho znovu.
Velmi příjemný lehký krém, po nanesení okamžitě cítíte silnou hydrataci a svěžest.
Lehký, hloubkově hydratační a zklidňující krém. Velmi příjemný na používání. Vhodný pro smíšenou a citlivou pleť.
Tento krém nabízí perfektní rovnováhu mezi dobrou a dlouhotrvající hydratací a lehkou gelovou texturou. Mám šupinatou a suchou pleť a toto je první lehké složení, které jsem testovala a které skutečně splňuje mé potřeby. Mezi Zeroidem a Aesturou si teď znovu objednávám tento krém Iunik. Zvlášť za tu cenu je bezkonkurenční.
Rychle se vstřebává, není mastný a dobře hydratuje. Při pravidelném používání vykazuje dobré výsledky.
Kvůli problematické pleti mě můj dermatolog přepnul na lehké produkty bez agresivních složek, takže jsem si na jeho doporučení vzala tento krém s beta glukanem a s velkým úspěchem jsem si ho vzala. Jinak nejsem fanouškem krémů, preferuji více vrstev séra, lépe mi vyživí pleť a tento případ to potvrdil. Krém mi nevyhovuje, je příliš lehký na můj smíšený typ pleti, nevyživuje suché partie, ihned po nanesení cítím napjatou pleť, musím nanést buď více vrstev, nebo silnější krém. Jinak má krém příjemnou, jemnou gelovou konzistenci a myslím, že je perfektní pro normální typ pleti. Proto mu dávám 4 hvězdičky, ne méně. Prostě mi nesedí, ale produkt je dobrý.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.