Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Recenze – 2
Je to nejlepší krém, který jsem kdy měla. Můj největší problém byly vždycky menší pupínky na T-zónách + rozšířené póry. Po tomhle krému jsem už viděla hezké výsledky po necelém týdnu. Pleť se mi začala zklidňovat + mi začaly mizet menší pupínky na T-zónách.
Perfektní krém. Pleť je po něm hebká a příjemná.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.