Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 13
Zanechal mi pokožku hlavy čistou a vlasy se mi tak rychle nemastí. Zanechává krásný lesk.
Mám hodně mastné vlasy, tento šampon mi hodně pomohl a lahvička je velká, takže vydrží dlouho.
Navzdory názvu na obalu se doporučuje mýt si vlasy tímto šamponem dvakrát denně. Co přesně tento šampon dělá? Logicky by vám měl zabránit v tak častém mytí vlasů. Jako šampon je v pořádku, ale nepřináší žádné zlepšení; vlasy se mastijí stejně rychle.
šampón mi vyhovuje, vlasy jsou po něm lehké a je moc fajn
Nejlepší šampon na mastné vlasy, který jsem zkusila, ať už se jedná o drogerii nebo parfumerii. Šampon je šetrný a vlasy zanechává hebké a vyživené, taky se po něm vlasy mastí znatelně méně, a balení šamponu dlouho vydrží :)
Velmi jsem se těšila na tento šampon. Bohužel jsem nepoznala rozdíl v maštění se mých vlasů. Přijde mi, že jsou možná i trošku víc mastné než s jinými šampony, takže bych ho na mastnotu proto moc nedoporučovala. Musím ale říct, že mi vypadává nyní o mnohem míň vlasů než obvykle a po každém umytí mám dlouho voňavé a hebké vlasy. Není ani potřeba kondicionéru, jelikož se vlasy krásně rozčesávají i bez něj. Spíše bych ho nedoporučila, neboť nesplňuje pocit čistoty po umytí vlasů a s mastnými vlasy nijak nepomohl.
Mám kudrnaté vlasy, přičemž nahoře se mi rychle mastní a dole se velmi krepovatí. Tento šampon mi bohužel vůbec nepomohl, měla jsem po něm horší vlasy. Na tento typ vlasů nedoporučuji.
Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale protože jsem trpěl vypadáváním vlasů, chtěl jsem tento šampon vyzkoušet. Jsem šťastná, že jsem to udělala, protože jsem viděla, jak mi vlasy padají po každém mytí méně a méně. Vůně je trochu nepříjemná, ale zvyknete si. Koupím znovu, protože můj první nákup je téměř prázdný.
Velmi zklamaná jsem zůstala. Hned po prvním umytí má svědila hlava. Vydržela jsem ještě tři umytí, že snad ..... Ale bohužel nesedl mi tento šampon, což za těch 20 € je dost. Takže kromě mastných vlasů mám nyní i lupy z něho... A přitom jsem měla vlasy ve skutku krásné, lesklé a nekrepovitě. I tři dny jsem vydržela si hlavu neumyvat. Pokud Vám sedne a nebude vás hned po prvním umytí svědit hlava, tak máte vyhráno.
Mám husté jemné a dlouhé vlasy, které se rychle mastí právě kvůli tomu, že jsou tak jemné a hladké. Proto si je musím mýt a fénovat každý večer. Ale značku Daeng Gi Meori jsem si velmi oblíbila a není to můj první výrobek z této řady. Jejich přírodní šampony jsou prvotřídní, nechávají mé vlasy měkké, pěstěné a velmi lesklé. Pokožku nedráždí, lupy netvoří. Vůně šamponu je orientální/asijská a hřejivá přesně tak jak to mám ráda. Trochu připomíná vůni kadidla nebo vonných tyčinek zkrátka jako když navštívíte opravdu dobrou čajovnu s uklidňující atmosférou. 😊🙏🏻 Konzistence trochu lepivá, ale to nevadí, aspoň nehrozí, že by mi dávka omylem vypadla z dlaně při mytí.😅 Ale nový design a uzávěr/pumpička pro mě byl docela šok, protože nejde zprovoznit pumpička! Nejprve jsem si dokonce myslela, že jsem dostala úplně jiný výrobek. 😂 Až ověření EANu mě však uklidnilo a došlo mi, že jde jen o jiný vzhled stejného výrobku.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.