Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 235
Jeden z nejlepších tonerů, co jsem kdy na léto vyzkoušela. Budu si ho kupovat znovu a znovu 🤍
Dostala jsem ho jako dárek k větší objednávce a můžu říct, že je opravdu dobrý, teď už se bez toneru neobejdu. ❤️❤️
Tohle je můj první nákup od této značky a rozhodně ne poslední! Původně jsem ho koupila za skvělou cenu, ale po týdnu používání můžu říct, že je mnohem lepší než mnoho jiných produktů od jiných značek na trhu. Používám ho na ranní a večerní péči a případně i přes den pro osvěžení. Nezanechává lepkavý, svíravý pocit a nemá nepříjemnou vůni, ale svěží, čistící a v neposlední řadě navíc pečuje o pleť. Zarudnutí po akné se výrazně zmírnilo, hydratace pleti je mnohem adekvátnější, sekrece kožního mazu se postupně reguluje a pleť získává zdravější vzhled - to vše po pouhém týdnu. Samozřejmě ho můžu jen doporučit ostatním K-sisters!
Tohle tonikum je úžasné!!! Moje pleť je po jeho používání znatelně hydratovanější a hladší a po týdnu jsem si všimla méně pupínků na obličeji. Je fantastické!
Zklidňuje zarudnutí a hydratuje. Lehký a příjemný. Vřele doporučuji.
Mám mastnou pleť v T-zóně a tento toner je úžasný produkt na můj problém používám jej ve své každodenní rutině a neumím si jej vynachválit. PS: protože mi došel (samozřejmě jsem si obědnala další) fotku bohužel nemůžu hodit :))
Toner je príjemný, používam už dlhu dobu. V kombinácii s esenciou pekne vyhladzuje pleť.
K produktům zatím nemůžu nic říct, musím je déle testovat. Ale co se týče rychlosti, balení a vzorků, je to nejlepší obchod, se kterým jsem za dlouhou dobu jednal.
Můj nový oblíbenec! > Používání tohoto krému je čiré potěšení. Kapsle se bez problémů vstřebávají do pleti a dodávají okamžitý pocit hloubkové výživy a hladkosti. Díky niacinamidu jsem si všimla, že mám sjednocenější tón pleti a má nádherně zářivou pleť. Hotový produkt!
To je úžasné! Dostala jsem to jako dárek a právě jsem si koupila plnohodnotné balení. Mám smíšenou pleť s mastnou T-zónou. Moje ranní rutina je toto tonikum + sérum s vitamínem C + opalovací krém a toto tonikum mě udržuje mnohem méně mastnou. Když ho nepoužívám, moje pleť se mastí během pár hodin. Taky mám pocit, že mám celkově lepší pleť. Určitě si to koupím znovu.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.