Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
KKUL - Čistící pleťová pěna s aloe AM-PM Aloe Cleansing FoamČistící pěnu používám jen ráno, jako první krok mé rutiny. Na večer používám olej od BOJ.
Mé smíšené pleti se sklonem k akné velmi vyhovuje, nicméně jsem si musela chvilku zvyknout na intenČíst více
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více
Viditelné výsledky Tento toner používám skoro každý večer a vnímám rozhodně zlepšení stavu pleti. Dobře vyčistí a bojuje proti nedokonalostmi, navíc mám pocit, že i přispěl k rychlejšímu vyléčení pozůstatku zaČíst více