Skvělá výživa pro pleť Výborná maska, ráno je pleť hebká, vyživená. Příjemná konzistence, jemná a ne příliš výrazná vůně. Používá se přes noc, bez oplachu, bez slupovani, jako noční krém. Určitě koupím znovu, čekáČíst více
Maska či krém?Tato maska je pro mě spíše hutnějším krémem. Krásně jemně voní, po nanesení se vstřebá a zanechá na pokožce pocit výživy a jemnosti. Je to asi mé třetí balení a již dvakrát jsem jím obdarovaČíst více
Milujuu🌹Tuto noční masku jsem si zamilovala. Ráno se vždy probudím se svěží pletí.
Má gelovou konzistenci, snadno se roztírá a má slabou příjemnou vůni😍
Doporučuji všem,kteří se budí s ospalou pleČíst více
Dobrá noční maska Velmi dobrá noční maska. Ze začátku jsem ji neměla ráda, a tak jsem právě skončila s použitím mé oblíbené noční masky od IUNIK. Zpočátku se mi nelíbila její hustota a její bělící účinek, nebČíst více
Příjemná noční maskaMaska je gelová, bála jsem se, že bude na obličeji lepit, to se vůbec nestalo. Maska se nádherně vpila do pokožky, ráno moje pleť byla vypnutá a hydratovaná.
Skvělá výživa pro pleť Výborná maska, ráno je pleť hebká, vyživená. Příjemná konzistence, jemná a ne příliš výrazná vůně. Používá se přes noc, bez oplachu, bez slupovani, jako noční krém. Určitě koupím znovu, čekáČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky