Velmi příjemná maska/gelMám mastnou kombinovanou pokožku a tenhle gel je moje záchrana. Nejlepší je že tento gel lze použít jako spací masku a také jako hydratační gel. Neucpává póry a má velmi příjemné zklidňujícíČíst více
Skvělý oční krém Mám alergii, takže je pro mě těžké najít vhodnou kosmetiku, ale tento krém mi skvěle sedl
Textura je lepkavá, ale to mi nevadí.
Pleť po něm zůstává hydratovaná, doporučuji.
10* pro suchou, citlivou pokožkuMám citlivou, suchou pokožku, která toho moc nesnese - tenhle krém mě za 2 dny používání každý večer dostane ze suchého, šupinatého obličeje do normálního stavu, a funguje mi úžasně i jako eČíst více
Skvělá výživa pro pleť Výborná maska, ráno je pleť hebká, vyživená. Příjemná konzistence, jemná a ne příliš výrazná vůně. Používá se přes noc, bez oplachu, bez slupovani, jako noční krém. Určitě koupím znovu, čekáČíst více
Dobrá hydratační maskaDostala jsem ji jako dárek.
Hydratuje mou suchou pleť a je příjemná na dotek.
Po měsíci používání masky každou noc je moje pleť znatelně „zářící“ a svěží. Jednu hvězdičku odečítám, protože oČíst více
MaskaNekupoval jsem ho zde, ale chci zanechat recenzi konkrétně o produktu. Maska má gelovou texturu, dobře se na obličeji roztírá, nedráždí a po smytí zanechává pleť vláčnou, hladkou a rozjasněnČíst více
Dobrá noční maska Velmi dobrá noční maska. Ze začátku jsem ji neměla ráda, a tak jsem právě skončila s použitím mé oblíbené noční masky od IUNIK. Zpočátku se mi nelíbila její hustota a její bělící účinek, nebČíst více
Velmi příjemná maska/gelMám mastnou kombinovanou pokožku a tenhle gel je moje záchrana. Nejlepší je že tento gel lze použít jako spací masku a také jako hydratační gel. Neucpává póry a má velmi příjemné zklidňujícíČíst více