Maska či krém?Tato maska je pro mě spíše hutnějším krémem. Krásně jemně voní, po nanesení se vstřebá a zanechá na pokožce pocit výživy a jemnosti. Je to asi mé třetí balení a již dvakrát jsem jím obdarovaČíst více
Milujuu🌹Tuto noční masku jsem si zamilovala. Ráno se vždy probudím se svěží pletí.
Má gelovou konzistenci, snadno se roztírá a má slabou příjemnou vůni😍
Doporučuji všem,kteří se budí s ospalou pleČíst více
Velmi příjemná maska/gelMám mastnou kombinovanou pokožku a tenhle gel je moje záchrana. Nejlepší je že tento gel lze použít jako spací masku a také jako hydratační gel. Neucpává póry a má velmi příjemné zklidňujícíČíst více