Spoko ❤️Maska je pevná, skvěle se přizpůsobuje obličeji.
Sera je v pytliku dost, takže jsem zbytek rozstřelu na ruky a dekolt. Celkový pocit z masky je velmi kladný.
Vždy po ruceKoupila jsem v setu s více maskami od stejné značky. První jsem dostala jako dárek od kamarádky.
Krásně voní a je moc příjemná. Vždy dokupuji a pár jich ode mě dostala i ségra na vyzkoušeníČíst více
Spoko ❤️Maska je pevná, skvěle se přizpůsobuje obličeji.
Sera je v pytliku dost, takže jsem zbytek rozstřelu na ruky a dekolt. Celkový pocit z masky je velmi kladný.