Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa

Recenze – 3
Maska má velmi příjemnou vůni banánového mléka. To je asi tak všechno. Kapesník nepřilne k obličeji a dokonce se rozpadá nebo trhá. Navíc maska během používání velmi rychle schne. V tomto obchodě jsou k dostání mnohem lepší masky. Tuto už si znovu nekoupím.
Skvělá maska, která vyživuje a hydratuje pleť.
Toto je můj druhý nákup této masky. Opravdu voní jako banán. Pleť je hydratovaná a zklidněná. V sáčku je spousta esence. doporučuji!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.