FRUDIAHydratační balzám na rty, lehce vodové konzistence. Vůně po kokosu je tak akorát, je jemná a není přehnaná (není umělá). Splňuje to co má. Doporučuji!
MilujuZa dlouhou dobu opravdu super balzám na rty. Krásně hydratuje a je na rtech cítit dlouhou dobu. Úžasně voní, nijak nelepí a rty také hezky vypadají.
DoporučujiMám velmi suché rty, které se mi loupou. Masku jsem používala na noc a vždy jsem měla rty ráno příjemné bez šupinek, hydratace je také dost solidní.
Za milé penízkyDnes se mi do rukou dostal tento balzám. Moc hezké balení, líbí se mi ta hubička, že to není jen hrot, tento hezky rozmaže. Velice ale velice jemně voní. Chuť to bohužel žádnou nemá. Na rtecČíst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
FRUDIAHydratační balzám na rty, lehce vodové konzistence. Vůně po kokosu je tak akorát, je jemná a není přehnaná (není umělá). Splňuje to co má. Doporučuji!