DoporučujiMám velmi suché rty, které se mi loupou. Masku jsem používala na noc a vždy jsem měla rty ráno příjemné bez šupinek, hydratace je také dost solidní.
Kombucha tea líp balmZa mě jeden z nejlepších balzám na rty, které jsem měla. Trpím hodně suchými rty s sklonem k praskání a šupinatění. Po ošetření tímto balzamem se krásně zahojilo. (nutnosti je samozřejmě pitČíst více
DoporučujiMám velmi suché rty, které se mi loupou. Masku jsem používala na noc a vždy jsem měla rty ráno příjemné bez šupinek, hydratace je také dost solidní.