Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
OlejíčekS olejíček jsem moc spokojená, má příjemnou vůni, dobře se s ním pracuje a vlasy se z něj nemastí. Má super balení a dávkovač, který nedávkuje zbytečně moc produktu a tak dlouho vydrží. Za tČíst více
Skvělý, vadné balení Se sprchacem jsem velmi spokojená. Krasne voni, je jemný, nevysušuje. Jiz u druhého baleni se mi ale stalo, že pumpička přestane fungovat.
Upřímně nic mocAni dobrý, ani špatný sprchový gel. Pokožku nevysuší, ani nevyhydratuje. Voní dobře, ale ta vůně vůbec netrvá. Na rozdíl od některých opravdu výborných korejských sprchových gelů, po MASIL mČíst více
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky