Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Recenze – 4
Pění velmi dobře, stačí jen trochu. Mám po něm jemnější pokožku. Teď ho používá i můj manžel. :)
Velmi příjemný sprchový gel s elegantní vůní bílého pižma - vůně je jemná, ale vytrvalá a vytváří pocit čistoty. Produkt dobře pění a jemně čistí pokožku, aniž by ji vysušoval. Po umytí je pokožka hladká a hydratovaná. Líbí se mi, že obsahuje výtažky z medu a makadamie, které poskytují další pečující účinek. Skvělá volba pro každodenní použití.
Ta vůně rozhodně není dobrá! Promiňte, protože je příjemná a moje pleť je po použití hedvábná, ale tahle vůně... Je hrozná.
Dlouhodobě pociťujte příjemnou vůni, hedvábně jemnou pokožku.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.