Krém Krém je hustý a příjemný, je třeba pořádně rozetřít podle návodu :) mam suchou pleť a používám občas i na nohy nebo na jiná suchá místa 🤍 je super
Dobrý produkt za danou cenu.Docela dobrý. Hydratuje pleť, má lehkou vůni aloe. Používám ho každý den už asi 3 týdny a ani jsem nespotřebovala polovinu.
Krém Krém je hustý a příjemný, je třeba pořádně rozetřít podle návodu :) mam suchou pleť a používám občas i na nohy nebo na jiná suchá místa 🤍 je super
Dobrý produkt za danou cenu.Docela dobrý. Hydratuje pleť, má lehkou vůni aloe. Používám ho každý den už asi 3 týdny a ani jsem nespotřebovala polovinu.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky