Nehydratuje dost a nevoníKrém má skvělou texturu a příjemně chladí. Nemám ale pocit dostatečné hydratace a voní jako záchodové vůně (nebo babiččina voňavka)
Svatý grálPříjemný krém, který splňuje svoje slovo !DYNASTY! Krásně se na pleť nanáší, hezky se vsákne a dělá dokonalý finiš. Velice jemná textura, která se dobře snáší s dalšími produkty od Beauty ofČíst více
Nejlepší SPFZatím nejlepší SPF, co jsem vyzkoušela. Oceňuji, že je to serum a ne krém, působí trochu hutněji, ale ani na léto mi to nevadí, dobře se vstřebá. Mám suchou pleť. Vždy se k němu vrátím 🙂 NaČíst více
Nehydratuje dost a nevoníKrém má skvělou texturu a příjemně chladí. Nemám ale pocit dostatečné hydratace a voní jako záchodové vůně (nebo babiččina voňavka)
Svatý grálPříjemný krém, který splňuje svoje slovo !DYNASTY! Krásně se na pleť nanáší, hezky se vsákne a dělá dokonalý finiš. Velice jemná textura, která se dobře snáší s dalšími produkty od Beauty ofČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky