Zesvětlené jizvičkyBěhem těhotenství se mi dělalo akné na pravé straně spánku. Zůstaly tmavší jizvičky (opravdu jen tmavší flíčky, nikoliv jizvy z mačkání ap.). Po 3 měsících používání krému, jsou jizvičky znaČíst více
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Fajn produkt za příznivou cenuProdukt nedělá zazraky, ale ze všech náplasti které jsem vyzkoušela, jsou asi nejlepší. Na obličeji hezky splinou, akné hezky vytahuje a urychluje hojení. Dobře se sundavá díky trhací fólie.Číst více
Lehká textura, skutečný účinek, žádná bolestTento produkt miluji, používám ho pod sérum, nemám žádné nepříjemné účinky, ale po zhruba dvou týdnech se pleť vyhladila. Jemně ho vklepávám do pokožky, aby lépe působil a pronikl. Je to už Číst více
Zajímavý produktPředtím jsem zkoušela 100, ale necítila jsem moc štípání. 300 už je jiná liga, poprvé mě to docela dost štípalo, ale po pár použitích to bylo lepší. Dávám večer a na druhý den je moje pleť jČíst více
Nejlepší krémJe to nejlepší krém, který jsem kdy měla. Můj největší problém byly vždycky menší pupínky na T-zónách + rozšířené póry. Po tomhle krému jsem už viděla hezké výsledky po necelém týdnu. Pleť sČíst více
Zesvětlené jizvičkyBěhem těhotenství se mi dělalo akné na pravé straně spánku. Zůstaly tmavší jizvičky (opravdu jen tmavší flíčky, nikoliv jizvy z mačkání ap.). Po 3 měsících používání krému, jsou jizvičky znaČíst více
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky