hydratující bombaGel je skvělý na léto, já ho používám především na tělo a krk, vstřebává se docela rychle a pěkně hydratuje. Osobně ho mám radši než gel s aloe.
hydratující bombaGel je skvělý na léto, já ho používám především na tělo a krk, vstřebává se docela rychle a pěkně hydratuje. Osobně ho mám radši než gel s aloe.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky